26.10.2017 roku odbyły się Mistrzostwa Leszna w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze dziewczęta, które zajęły drugie miejsce. Drużyna chłopców została sklasyfikowana na siódmym miejscu.

This will close in 0 seconds