Dziś nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Cudze chwalicie, swego nie znacie…”pod hasłem „Leszno śladami Stanisława Grochowiaka” organizowanego przez Muzeum Okręgowe w Lesznie. Zdobywczyniami 3 miejsca w kategorii prac plastycznych zostały dwie uczennice klas pierwszych naszej szkoły: Amanda Marcinkowska i Magdalena Szydłowska.
This will close in 0 seconds